بالا

هشدار دادستان قشم به عوامل حادثه‌آفرین چهارشنبه سوری‼️

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان قشم ازمردم فهیم وقانونمند قشم درخواست کرد ضمن رعایت حفظ نظم عمومی از بروز حوادث و خسارت‌های جانی و مالی در روزهای باقی م ...

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان قشم ازمردم فهیم وقانونمند قشم درخواست کرد ضمن رعایت حفظ نظم عمومی از بروز حوادث و خسارت‌های جانی و مالی در روزهای باقی مانده تا چهارشنبه‌سوری اقدام نمایند .
صفایی ازتشکیل شعبه ویژه رسیدگی در دادسرا خبر داد ، و گفت ؛ برخورد جدی با عوامل تهیه، نگهداری و توزیع مواد محترقه و آتش‌زای غیرمجاز و غیراستاندارد در دستور کار دادستانی قرار دارد.
درمواجهه با کسانی که با هنجارشکنی منجر به وقوع جرم می‌شوند، در اجرای مواد ۶۱۸،۶۱۹ و ۶۲۰ قانون مجازات اسلامی، بخش تعزیرات و تبصره ذیل ماده ۱۲ قانون مجازات قاچاق سلاح و مهمات مصوب سال ۱۳۹۰ و ماده ۳ آیین‌نامه اجرایی قانون مجازات قانون سلاح و مهمات و دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز مصوب ۱۳۹۲ ، در روزهای منتهی به چهارشنبه آخر سال با قاطعیت برخورد و تا پایان تعطیلات نوروز بازداشت خواهند شد.

صفایی ضمن تشکر ازفرماندهی انتظامی در خصوص برخورد جدی باعوامل اصلی تهیه و توزیع مواد محترقه بر لزوم انجام اقدامات پیشگیرانه و مقابله‌ای انتظامی با نظر مقام قضایی تاکید نمود.

دادستان قشم در پایان إظهار داشت: با واحدهای صنفی عرضه کننده این نوع مواد منفجره قاطعانه و بدون اغماض برخورد قانونی و قضایی خواهد کرد.

امید است مردم شریف و متدین قشم با تعامل و همکاری مطلوب خود با عوامل محترم انتظامی و همچنین با همت و تلاش دیگر ادارات و دستگاههای مرتبط، سال ۹۶ را همراه با صحت و سلامتی به پایان برسانند.

منبع رکنی نیوز

لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=75988

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123