بالا

هدف سازمان توسعه ورزش قشم است/ جایگاه کنونى ورزش قشم در شأن جوانان جزیره نیست

مديركل ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم گفت: هدف سازمان، توسعه ورزش قشم است چراكه جايگاه فعلى ورزش منطقه در شأن جوانان مستعد اين جزيره نيست.

به گزارش پایگاه خبری قشم آزاد به نقل از فارس ، صابر قهرمانى عصرامروز در دیدارى با علیرضا بهرمن رئیس هیأت ووشو استان هرمزگان، رئیس و اعضاى هیأت ووشو قشم اظهار داشت: تفویض اختیارى که به همت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در امر ورزش و سلامت صورت گرفته است به رشد و بالندگى ورزش جزیره رونق مى‌بخشد.

وى افزود: برنامه‌هاى کلانى از سوى سازمان در جهت رشد و توسعه ورزش قشم تدوین شده است که قطعاً به ورزش همگانى و قهرمانى هرمزگان کمک خواهد کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه بیان کرد: برخى‌ها در این خصوص سنگ‌اندازى مى‌کنند و اصلاً به نکات مثبت این تفویض اختیار توجه ندارند که امیدواریم به خود آمده و صلاح پیشرفت جوانان منطقه را در نظر بگیرند.

قهرمانى عنوان داشت: در قانون جدیدى که اتفاق افتاده است هیأت‌هاى ورزشى قشم با موافقت مجموعه و حکم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد منصوب مى‌شوند و قطعأ در این خصوص از افراد باتجربه و صاحب برنامه استفاده مى‌شود و کسانى بکارگیرى خواهند شد که دلسوز ورزش هستند.

وى گفت: سازمان در کنار قهرمان‌پرورى و رشد ورزش همگانى به دنبال توسعه زیرساخت‌ها جهت برگزارى رویدادهاى بزرگ ملى و بین‌المللى در رشته‌هاى ورزشى مختلف است.

مدیرکل ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم افزود: پتانسیل قشم در امر ورزش بسیار بالاتر از جزیره کیش است که به لطف این اقدام مدیرعامل سازمان، مى‌توﺍﻧﺪ قشم را به قطب ورزش کشور تبدیل کند.

قهرمانى با بیان اینکه قشم مى‌توﺍﻧﺪ بازوى پرتوان ورزش هرمزگان محسوب شود، تصریح کرد: گاهأ شنیده مى‌شود برخى از هیأت‌هاى ورزشى از این تفویض اختیار استقبال نکرده‌اند که باید گفت؛ این اتفاق به سود ورزش قشم و کل استان است و همه امکانات ورزشى جزیره همچون گذشته در اختیار ورزش هرمزگان است.

وى ضمن تقدیر از رئیس و اعضاى هیأت ووشو قشم در خصوص میزبانى رقابت‌هاى آتى ووشو قهرمانى استان هرمزگان به مناسبت دهه مبارک فجر در این جزیره بیان داشت: امروز جایگاه ووشو ایران در دنیا بى‌نظیر است که با برنامه‌ریزى‌هاى مدون و بلندمدت هیأت و حمایت‌هاى سازمان، شاهد پیشرفت این ورزش زیبا در جزیره خواهیم بود.

قهرمانى در پایان از حسن توجه هیأت ووشو استان به توسعه ووشو در قشم تقدیر کرد و افزود: تمامى امکانات در جهت هرچه بهتر برگزارى مسابقات استانى در قشم فراهم خواهد شد تا شاهد برگزارى یکى از بهترین رویدادها باشیم.

در ادامه علیرضا بهرمن ضمن تقدیر و حسن توجه سازمان منطقه آزاد قشم به ورزش جزیره عنوان داشت: این تفویض اختیار نوید روزهاى خوش براى ورزش هرمزگان به همراه دارد.

وی اظهار کرد: مسابقات استانى که قرار است به میزبانى قشم برگزار شود بصورت زنده از سیماى مرکز خلیج‌فارس پخش خواهد شد که این خود مى‌توﺍﻧﺪ به افزایش ورزشکاران ووشو در جزیره کمک کند.

رئیس هیأت ووشو هرمزگان در پایان از مدیرکل اجتماعى، سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم که تمامى توان خود را در امر میزبانى رقابت هاى ووشو در جزیره به کار گرفته است تقدیر کرد.

لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=75848

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123