بالا

نمایش اقتدار نیروهای مسلح درقشم + سخنرانی ها

امام جمعه شهرستان قشم گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار قرار داشته و رژه ۳۱ شهریورماه نمایش این اقتدار است.    حجت الاسلام والم ...

امام جمعه شهرستان قشم گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار قرار داشته و رژه ۳۱ شهریورماه نمایش این اقتدار است. 

 

حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار امروز صبح در مراسم رژه نیروهای مسلح شهرستان قشم بمناسبت ۳۱ شهریورماه و آغاز هفته دفاع مقدس با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران برگرفته از مکتب سرخ حسینی است، مقاومت، ایستادگی، سازش ناپذیری و عدم اعتماد به دشمن را از درس های مکتب عاشورا برشمرد.

جوکار تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران تداوم انقلاب حسینی بوده و ملت ایران آزادگی، شجاعت و رشادت در میدان نبرد را از سید الشهدا(ع) الگو گرفته اند.

وی شکست خفت بار دشمن در هشت سال دفاع مقدس را عبرتی تاریخی برای دشمنان نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: دشمن مایوس از جنگ سخت، رو به جنگ های نرم آورده و دور کردن مردم از روحیه جهاد و مقاومت را هدف قرار داده است.

امام جمعه قشم ادامه داد: دشمن برای دور کردن عقاید از مکتب عاشورای حسینی و انتظار مهدوی تمامی امکانات و فضای رسانه ای جهان را به کار گرفته است.

جوکار رهروی از راه مکتب و فرهنگ عاشورا را راهکار مقابله و شکست دشمن در ابعاد فرهنگی، اقتصادی و سیاسی جنگ نرم دانست و افزود: در مکتب سیدالشهدا(ع) نه تنها پیر، جوان و نوجوان بلکه طفل شیرخواره ای همچون علی اصغر(ع) نیز جانفشانی می کند و اصرار دشمن بر دشمنی با ایران اسلامی بواسطه عدم شناختی صحیح از ملت عاشورایی ایران می باشد.

جوکار با بیان اینکه دفاع مقدس دوران طلائی و زرین ملت ایران است، اظهار کرد: امروزه دشمن جرات مقابله نظامی با جمهوری اسلامی ایران را ندارد و اگر خطایی از آنان سر بزند سربازان خطه مرزی و حافظان خلیج فارس برای سرنگونی و غرق کردن دشمن کافی است.

وی با اشاره به سخنان اخیر ترامپ در سازمان ملل، رئیس جمهور آمریکا را دیوانه ای سیاسی و بیگانه با عالم سیاست خطاب کرد و گفت: در سازمان مللی که باید وحدت، صلح و آرامش ملت ها را موجب شود این شخص آمد و با فحاشی نسبت به ملت ایران، به ایراد آن سخنان گستاخانه ای پرداخت که نشان از شکست و خفت آنان در برابر اقتدار ایران اسلامی دارد.

امام جمعه قشم با تشکر از مواضع انقلابی رئیس جمهور کشورمان، افزود: رئیس جمهوری اسلامی ایران با ادبیاتی منطقی و درخور شان نظام جمهوری اسلامی موجب رسوایی بیشتر و شکست آمریکا و رژیم منحوس صهیونیستی شد.

جوکار عزت و اقتدار را در جهاد و ایستادگی در برابر دشمن دانست و خاطرنشان کرد: خداوند شهید حججی را بعنوان نشانی از حقانیت اسلام در جهان برجسته کرد و دنیای استکبار بداند حججی یکی از میلیون ها جوانسیت که آماده مقابله با دشمنان اسلام هستند.

وی رژه ۳۱ شهریور را نمایشی از اقتدار نیروهای مسلح برشمرده، تصریح کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار قرار دارند و موجب عزت، عظمت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران می باشند.ف

رماندار شهرستان قشم گفت: آنچه شهدای ما در دوران طلایی دفاع مقدس به منصه ظهور رساندند، به صلابت و حمیت معیار تازه ای بخشید و عظمت از دست رفته مسلمین را زنده کرد.

  قشم آزاد ، علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم رشادت و صلابت رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس را نمونه بارز تبعیت از مکتب حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام دانست و گفت: آنچه شهدای ما در دوران طلایی دفاع مقدس به منصه ظهور رساندند، به صلابت و حمیت معیار تازه ای بخشید و عظمت از دست رفته مسلمین را زنده کرد. آزاد ، علیرضا نصری صبح پنجشنبه در مراسم رژه نیروهای مسلح شهرستان قشم تصریح کرد: ایستادگی وفاداری و رشادت مردم ایران در دفاع از کیان اسلامی و حریم ولایت، عظمت از دست رفته مسلمین را زنده کرد.

وی با اشاره به اتفاق جهانی بر علیه نظام جمهوری اسلامی، خاطر نشان کرد: نظام جهانی، انقلاب دینی مردم ایران را بر نتافت برای همین جنگی تمام عیار بر علیه نظام برآمده از اراده ملت آزادیخواه ایران، براه انداختند که نقطه اوج آن ۸ سال جنگ تحمیلی بود.

فرماندار شهرستان قشم در مراسم رژه اولین روز از هفته دفاع مقدس اضافه کرد: امروز معنای کامل جمله تاریخی حضرت امام خمینی ( ره ) که “جنگ برای ما نعمت است.”برای همه روشن شده و می بینیم که جنگ تحمیلی، اقتدار، عزت، شرف و قرار گرفتن در مسیر پیشرفت، توسعه و آبادانی را برای ملت ما به ارمغان آورده است.

علیرضا نصری بیان داشت: در مقطع طلایی دفاع مقدس دلیر مردان پر صلابت ایرانی همه معادلات نظامی دنیا را بهم زدند و امروز رئیس جمهور ما به پشتوانه همان عزت و صلابت جلوه ای دیگر از صلابت، استحکام و شجاعت را با قدرت منطق و استدلال کلام به دنیا نشان داد و رئیس جمهور بی منطق و شرور آمریکا را در پیش چشم ناظران مفتضح ساخت.

براساس این گزارش در اولین روز از هفته دفاع مقدس، نیرو های نظامی و انتظامی با رژه در مقابل جایگاه بخشی از آلات و ادوات نظامی را به نمایش گذاشتند.

لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=75134

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123