بالا

ماراتن یک هزار و ۴۵۹ دانش آموز قشمی درکنکور

به گزارش پایگاه خبری قشم آزاد ، به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش قشم، ۵۰۲ دانش آموز پسر و ۹۵۷ دانش آموز دختر در رشته های نظری شامل علوم انسانی، علوم ...

قشم ازادپايگاه خبري قشم

به گزارش پایگاه خبری قشم آزاد ، به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش قشم، ۵۰۲ دانش آموز پسر و ۹۵۷ دانش آموز دختر در رشته های نظری شامل علوم انسانی، علوم تجربی و ریاضی به همراه داوطلبین رشته های زبان خارجه و هنر در روز پنج شنبه پانزدهم  الی جمعه شانزدهم تیرماه ۹۶ برای کسب سهمیه دانشگاه های کشور با دانش آموزان سایر مناطق به رقابت خواهند پرداخت.

بهرام پوراشرف مدیر آموزش وپرورش قشم در این باره گفت: ۱۸۸ دانش آموز دختر و پسر در رشته ریاضی، ۳۰۵ دانش آموز در علوم انسانی و ۷۱۸ نفر نیز در علوم تجربی، آمار کل دانش آموزان رشته نظری را تشکیل می دهند.

این مسئول افزود: ۲۴۸ داوطلب نیز در رشته های زبان خارجه و هنر شرکت خواهند کرد که از این تعداد، ۱۸۷ داوطلب در رشته زبان خارجی و ۶۱ داوطلب نیز متقاضی شرکت در آزمون رشته هنر هستند.

پوراشرف دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم را محل آزمون کنکور ۹۶ داوطلبین قشمی عنوان کرد و خاطر نشان ساخت: در مجموع قریب به ۲۱۰ کادر اجرایی در برگزاری کنکور سال جاری مشارکت دارند.

مدیر آموش وپرورش قشم ادامه داد: آزمون رشته ریاضی و علوم انسانی در صبح پنج شنبه ۱۵ تیرماه ۹۶، آزمون هنر در عصر پنج شنبه همان روز، رشته علوم تجربی در ۱۶تیرماه ۹۶ و آزمون زبان های خارجی در عصر جمعه همان روز برگزار خواهد شد که آزمون تمامی رشته ها در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم برگزار می شود .

لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=74590

یک نظر در “ماراتن یک هزار و ۴۵۹ دانش آموز قشمی درکنکور”

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123