بالا

خودروهای رها شده در قشم + تصاویر

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای پنج دقیقه موتور سیکلت خود را قفل نکرده باشید و پلیس برای پیشگیری موتور سیکلت را به کلانتری یا پارکینگ انتقال داده باشد.

در همین بین خودروهایی هم وجود دارد که ماهها و سالها در گوشه خیابان های اصلی و فرعی  قشم به حال خود رها شده اند  و جالب اینجاست که تا کنون هیچ یک از مسئولین شهرستان برای رفع این معظل اقدامی نکرده اند  .

خودروهای رها شده را می توانید در مدلها و برندهای مختلف با پلاک منطقه آزاد مشاهده کنید ، از لگزوز ، انفینیتی ، پژو ، استرانگ ، نیسان آلتیما ، هیوندای گرفته تا وانت و مینی بوس و …

رها کردن خودرو در قشم به دلایل مختلفی انجام می شود ، خراب شدن و مشکل فنی ، ارزان بودن خودروها در مقایسه با داخل از کشور ، نبود قطعات یدکی و گران بودن آن خصوصا خودروهای آمریکایی و…

 

رها شدن خودروها پس از مدتی با شکست شیشه ، سرقت و حتی آتش سوزی آنها همراه می شود که  این مسئله جدا از  زشت شدن فضای شهری باعث به وجود آمدن زمینه سرقت از این خودروها و دیگر مشکلات ناشی از آن در شهر قشم شده است.

لذا به نظر می رسد همانطور که دستگاه های مربوطه در مورد موتور سیکلتها سخت گیری می کنند می توانند برای جلو گیری از به وجود آمدن زمینه سرقت و همچنین زیبا شدن جلوه بصری شهر با انتقال این خودروها به پارکینگ های عمومی اقدام نمایند.

منبع ؛ هرمز

لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=73518

۳ نظر در “خودروهای رها شده در قشم + تصاویر”

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123