بالا

غرق شدن یک جوان ۲۵ ساله درسواحل قشم + عکس

شب گذشته جسد يك جوان حدودا ٢٤ ساله در ساحل كمپ شهرك آفتاب شهر قشم كشف شد.

به گزارش پایگاه خبری قشم آزاد ، شب گذشته دو جوان در ساحل نزدیکی شهرک آفتاب قشم مباردت به شنا می کنند که متاسفانه در یک حادثه دلخراشی یکی از این دو جوان در امواج در غرب و جان خود را از دست می دهد .

شنیده های تایید نشده حکایت از آن دارد که این جوان به همراه یکی از نزدیکانش براى شنا کردن به این ساحل رفته بودند که یکى از آن دو در آب هاى خلیج فارس غرق شد .

بارها اخبارمربوط به غرق شدن زنان و مردانی که برای شنا در سواحل جزیره قشم می روند از نشریات و خبرگزاری ها به سمع و نظر مخاطبان رسیده است اما تاکنون هیچ یک ازمسئولین این شهرستان برای جلوگیری از این حوادث دلخراش اقدام قاطعی انجام نداده اند .

بارهای مسولان شهرستان قشم با ابراز تاسف از این حادثه های دلخراش از عموم هموطنان خواسته اند برای حفظ سلامت جان خود، از شنا کردن در مناطق ممنوعه خاطره‌ای تلخ در ذهن ها ترسیم نکنند اما سوال اینجاست گردشگران و مسافران کجا شنا کنند ؟

مردم جزیره قشم از مدیریت سازمان منطقه آزاد درخواست دارند که در برنامه ریزی های فراوانی که برای توانمند سازی و توسعه این الماس خلیج فارس دارند ، بنیادی ترین استاندارد ها را از قلم نیندازند و برچسب عقب افتادگی را شایسته این منطقه زرخیز نکنند.

لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=74890

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123