بالا

سهم ۱۱درصدی آموزش وپرورش قشم در پذیرش مسافرین نوروزی این جزیره

مدیر آموزش و پرورش قشم گفت: تاکنون قریب به ۵۷۰ هزار مسافر به جزیره قشم مسافرت کردند که قریب به ۱۱ درصد این مسافرین در پایگاه های ستاد اسکان فرهنگیان ق ...

مدیر آموزش و پرورش قشم گفت: تاکنون قریب به ۵۷۰ هزار مسافر به جزیره قشم مسافرت کردند که قریب به ۱۱ درصد این مسافرین در پایگاه های ستاد اسکان فرهنگیان قشم پذیرش شده اند.

50020

بهرام پوراشرف مدیر آموزش و پرورش قشم در گفتگو با خبرنگار قشم آزاد ؛ آمار فرهنگیان پذیرش شده در دهمین روز از بهار سال ۹۶ را بیش از ۶۲ هزار نفر اعلام کرد و افزود: تاکنون بیش از ۶۲هزار و ۴۰۰نفر در قالب ۱۳هزار و ۵۰۴ خانواده فرهنگی در پایگاه های ستاد اسکان آموزش وپرورش قشم پذیرش شده اند.
وی اضافه کرد: باتوجه به آمار ورود قریب به ۵۷۰ هزار مسافربه این جزیره، سهم آموزش وپرورش در پذیرش و اسکان مسافرین جزیره قشم به حدود ۱۱ درصد می رسد.
پوراشرف تصریح کرد:در پایان تعطیلات سال گذشته بیش از ۵۸ هزار نفر در ۳۴۰ پایگاه ستاد اسکان فرهنگیان قشم پذیرش شده بودند ولی در سال جاری و چند روز مانده به پایان تعطیلات،آمار پذیرش در قشم از ۶۲ هزار نفر فراتر رفته است.

50016

مدیر آموزش و پرورش قشم مدرسه را محل مناسبی برای اسکان فرهنگیان ندانست و اظهار کرد: امکانات محدود باعث شده آموزش و پرورشاز حداکثر امکانات و ظرفیت و با بهره گیری از نیروهای دلسوز در ستاد های اسکان، رضایتمندی و تکریم معلمان را حفظ نماید.

 

انتهای پیام/ذ

لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=74109

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123