بالا

رزمایش گردان الی بیت المقدس قشم برگزار شد + تصاویر

تمرینات تاکتیکی گردان الی بیت المقدس قشم بر اساس تهدیدات فرضی طراحی و با حضور مسولان اجرا و عملیاتی شد .

سرهنگ رحمت الله دهقانی ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم در تمرینات تاکتیکی گردان الی بیت المقدس ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) اظهار کرد : عملیات تاکتیکی گردان الی بیت المقدس این شهرستان با اجرای ماموریت ها و تمرین ها تاکتیکی در موضوعات دفاعی امنیتی و امداد و نجات و شروع این کار با رویکرد تخصصی و ماموریت ها کوی برزن در چند مرحله برنامه ریزی و اجرا گردید .

وی به تمرینات صورت گرفته در این رزمایش دو روزه اشاره کرد و گفت : ازجمله تمرینات در این رزمایش می‌توان به تمرینات دفاع از کوی و برزن و برقراری امنیت، ایجاد تورهای ایست و بازرسی و کنترل معابر وصولی و حفاظت از مراکز حساس مهم و قابل حفاظت، ایجاد آمادگی در بین اعضای گردان جهت اجرای عملیات آزاد سازی بود .

سرهنگ دهقانی افزود: رزمایش الی بیت المقدس بر اساس تهدیدات فرضی طراحی شده و در یک صحنه واقعی اجرا و عملیاتی می شود.

 

آمادگی مقابله با نفس خویش از ضروریت های جامعه است

حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار ، امام جمعه شهرستان قشم در این آیین ضمن تبریک میلاد باسعادت دختر نبی اکرم (ص) و تبریک روز زن اظهار کرد : عملیات تاکتیکی بسیار خوب گردان الی بیت المقدس نشان از توانمندی و آمادگی بالا ، به روز و هوشمندان بسیجیان است .

وی تصریح کرد : بسیجیان در همه زمینه ها آمادگی دارند اما مهم این است که ابتدا باید پای مکتب حضرت زهرا (س) نشست و در درجه اول آمادگی مقابله با نفس خویش را نیز داشته باشیم .

امام جمعه شهرستان قشم آمادگی مقابله با نفس را از ضروریات جامعه دانست و افزود : اگر انسان بتواند برنفس خود غالب شود و زمام نفس خود را به دست گیرد می شود شخصیت مثل صدیقه کبری (س) که او تا تاریخ تاریخ است نام او جاودانه است .

حجت الاسلام جوکار عنوان کرد : در این دوره و زمان امام راحل با مقابله با نفس خویش در مکتب اهل بیت در درون خود انقلاب کرد و توانست کشور و دنیا را بسازد و انقلابی ایجاد کرد که زلزله ای در دنیا باشد و پس لرزله های آن تا سالیان سال باقی بماند .

وی تاکید کرد : تا بسیجی با بصیرت و روحیه ی بسیجی در این کشور وجود دارد خیال همه متدینین راحت و خیال دشمن با وجود چنین سربازان فداکار و مخلص ناراحت است .

 

 

لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=76007

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123