بالا

دو شهید خوشنام در قشم تشییع و تدفین شدند+ تصاویر / سردار ترابی : شهداء خوشنام ترین انسان های روی زمین هستند

پیکر پاک دو شهید خوشنام 8 سال دفاع مقدس پیش از ظهر امروز در دانشگاه آزاد قشم با حضور گسترده و مردم و مسئولان به خاک سپرده شدند.

سردار ترابی ، فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان ، در آیین تشییع پیکر پاک این دو شهید اظهار کرد : شهدای بی پلاک در زمره خوش نام ترین انسان های روی زمین هستند و این دو شهید در سنین نو جوانی و جوانی با حضور در جبهه های حق علیه باطل و نبرد با دشمنان اسلام نام خود را برای همیشه تاریخ جاودانه کردند.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان با تقدیر از حضور پررنگ مردم و مسئولان قشم اعم از شیعه و اهل سنت، افزود: این تجلیل با شکوه از دو یادگار دوران دفاع مقدس نشان می دهد که اینان نه تنها گمنام نیستند بلکه نامدارترین مردمان روی زمین هستند.

وی گفت: آرامگاه ابدی این دو شهید به طور حتم به محل دلدادگی اساتید و دانشجویان برای بهره گیری از نور معرفت بیشتر و حرکت در مسیر علم و دانش و ادامه راه شهدا منجر خواهد شد.

ترابی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی قشم امروز قدمگاه این شهیدان شده است و امیدواریم با دعای خیر این عزیزان بتوانیم راه و تفکر سروقامتان تاریخ را ادامه دهیم.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان با تاکید براینکه دفاع همچنان باقیست ، تصریح کرد : راه شهداء و دفاع هر روز بیشتر از روز قبل خواهد بود و این مسیر ادامه دارد .

پیکر پاک دو شهید خوشنام ۸ سال دفاع مقدس پیش از ظهر امروز در دانشگاه آزاد قشم با حضور گسترده و مردم و مسئولان به خاک سپرده شدند.
لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=75352

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123