بالا

دست اندازی دولت به خزانه برای انجام امور انتخاباتی/ برداشت ۲۰ هزار میلیاردی برای افزایش سبد رای

بر اساس آماری که در اختیار ما قرار گرفته شده دولت در طی یک هفته گذشته مبلغ 20هزار میلیارد تومان از خزانه دولت را به کارهای انتخاباتی خود از قبیل همین واریز نقدی یارانه ها بکار گرفته است.

این روز ها دولت یازدهم در روزهای پایانی خود برای جلب اکثریت آراء انتخابات برای خود اقدام به واریز یارانه برای کسانی کرده است که در دوره های گذشته خود دولت آن ها را از دریافت یارانه محروم کرده بود.

 

این روز ها برخی از افراد پیام هایی را از سازمان هدفمندی یارانه ها دریافت می کنند مبنی بر اینکه یارانه شما پرداخت می شود؛ این پیام کوتاه برای کسانی ارسال شده است که قبل از این دولت آنها را از دریافت یارانه محروم کرده بود ولی در روزهای گذشته پیامی برای آنان ارسال می شود که بیانگر واریز یارانه ها انهم در این برهه از زمان است.

 

بر اساس این گزارش دولت در طی یک هفته گذشته مبلغ ۲۰ هزار میلیارد از خزانه دولت را برای این امر یعنی واریز نقدی یارانه ها در نظر گرفته و قرار است از محل خزانه دولت این مبلغ به سرپرستان خانوار ها واریز شود؛ دولت در این چند روز باقی مانده به هر نحوی که شده می خواهد تصمیم مردم را با اینگونه پول پاشی ها تغییر دهد.

 

برخی معتقدند که این اقدام دولت امری غیر حرفه ای برای جمع اوری رای بوده است و دولت با انجام این کار یعنی واریز نقدی یارانه به افرادی که قبل از این یارانه دریافت نمی کردند یا خود دولت یارانه انها را حذف کرده بود توهین به شعور مردم است زیرا که مردم با اینگونه عوام فریبی دولت آشنا هستند.

 

بر اساس آماری که در اختیار ما قرار گرفته شده دولت در طی یک هفته گذشته مبلغ ۲۰هزار میلیارد تومان از خزانه دولت را به کارهای انتخاباتی خود از قبیل همین واریز نقدی یارانه ها بکار گرفته است.

لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=74290

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123