بالا

دستگیری باند انتشار دهنده تصاویر بانوان در هرمزگان

رئیس پلیس فتا استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی دختران در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش قشم آزاد ، علی اصغر افتخاری،رئیس پلیس فتا استان هرمزگان گفت: برابر رصد فضای مجازی به ویژه در شبکه‌های اجتماعی توسط کارشناسان این پلیس، فردی ناشناس اقدام به انتشار تصاویر دختران بندرعباسی بدون اجازه آنها در شبکه‌های اجتماعی می‌نمود که موضوع به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات فنی و تخصصی و شگردهای خاص پلیسی متهم به هویت معلوم شناسایی گردید. پس از هماهنگی انجام شده با مقام محترم قضایی و رعایت اصل غافلگیری متهم در مخفیگاه خود دستگیر و پس از جمع آوری ادله کشف شده به این پلیس دلالت گردید.

افتخاری ادامه داد: در بازجویی صورت گرفته از متهم در ابتدا منکر بزه انتسابی گردید که پس از روبه رو شدن با مستندات جمع آوری شده لب به اعتراف گشود و بیان کرد این عمل را با همکاری احدی از دوستانش انجام داده است که هدف از کار خود را افزایش تعداد عضوها و در نهایت فروختن آن بیان نمود.

رئیس پلیس فتا استان هرمزگان خاطر نشان کرد: در ادامه ضمن هماهنگی با مقام قضایی نفر دوم پرونده در مخفیگاه خود دستگیر و به این پلیس دلالت گردید که این فرد نیز با رو به رو شدن با مستندات جمع آوری شده به جرم خود اعتراف نمود.هرمز

لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=74470

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123