بالا

داعش در شوک ، آمریکا در خوف !

بعد از نمایش اقتدار موشکی ایران گروه تکفیری داعش در شوک عمیق فرو رفته و آمریکا و دست نشانده های آن در خوف به سر می برند .

گزارش پایگاه خبری قشم آزاد ؛ ایران با ارسال موشک های خود نشان داد که نمی شود با هر کشوری به یک نحو برخورد کرد ، داعش در فکر خود می پروراند که با یارگیری در شهرهای ایران میتواند کشور را با ترورهای بزدلانه بهم بریزد اما غافل از آنها نیروهای ایران توانایی بالایی دارند و می توانند با دشمنان خود در خارج از مرزها مقابله کند و پاسخ محکمی به یاوه‌گویانی دهند .

بعد ترور های کور گروهک تروریستی داعش در کشورهایی همچون عراق ، سوریه و کشورهای دیگر این تیم تکفیری برآن شدند تا برنامه ریزی قبلی کشور ایران را نا امن و با ترورهای بزدلانه مردم را به وحشت بیاندازند اما این کار آنها تیشه بر ریشه آنها شد و سپاه پاسداران که یکی از قویترین و بروزترین نیروهای مسلح درجهان می باشد با یک دستگرمی آتش برپیکرآنها زد .

این حمله موشکی به نظر می رسد به حدی جدی و خسارت بار بوده است که هیچ یک از رسانه های وابسته و رسانه های خود داعش آقدام به انتشار خسارت و آمار کشته شدگان را در خروجی خود قرار نداده اند ، این سکوت رسانه ای نشان از شدت خسارت ها بوده است .
دو اقدام تروریستی داعش در ۱۷ خرداد در مجلس شورای اسلامی و حرم بنیانگذار انقلاب اسلامی، سپاه پاسداران در پاسخی شدید به آن به مقر فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی تروریست‌های تکفیری در دیرالزور سوریه با هدف مجازات عاملان جنایت تروریستی اخیر تهران (۱۷ خرداد) حمله کرد و پایگاه‌های آنها را منهدم ساخت.

این اقدام ایران در سطح منطقه و جهان و به ویژه در بین کشورهای عربی و رسانه‌های آنها که بعضی از آنها از جمله عربستان سعودی، امارات متحده عربی، بحرین، و غیره از حامیان معنوی و مادی گروه‌های تکفیری در عراق و سوریه هستند واکنش‌هایی را در بر داشت.

سپاه در اقدامی تلافی جویانه در واکنش به حملات تروریستی اخیر گروه تروریستی داعش در تهران، با چندین موشک مواضع و مراکز تجمع و پشتیبانی تروریست‌های تکفیری در دیرالزور سوریه را مورد هدف قرار داد و یقیناً این حمله موشکی ایران به تروریست‌های داعش در سوریه، پیام بسیار مهمی را برای دشمنان داشته است.

نشانه‌روی دقیق مقر فرماندهی داعش و اصابت موشک‌های سپاه به این نقطه نشان داد که توان موشکی و فناوری ایران در منطقه و جهان کاملاً پیشرفته و دقیق است و بعد از ترقه‌بازی گروهک تروریستی در حرم مطهر امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی، جمهوری اسلامی ایران با فاصله اندک زمانی توانست پاسخ کوبنده‌ای به داعش بدهد و به‌طور یقین می‌توان گفت که از این عملیات، هم آمریکا و هم عربستان و رژیم صهیونیستی به شدت شگفت‌زده و در خوف هستند .

لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=74539

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123