بالا

خم شدن کمر بهترین تیم فوتبال قشم زیر بار مشکلات مالی / سهیلی جوان قشم از لیگ برتر استان انصراف داد

 مشکلات مالی و عدم توجه مسئولان قشم به تنها تیم حاضر در لیگ برتر استان هرمزگان باعث شد که باشگاه سهیلی جوان قشم از شرکت در لیگ برتر استان انصراف دهد .

به گزارش پایگاه خبری قشم آزاد ،  تیم سهیلی جوان قشم که به قهرمانی مسابقات فوتبال لیگ برتر هرمزگان چشم داشت روزگذشته به دلیل مشکلات مالی از ادامه حضور در لیگ برتر استان هرمزگان انصراف داد، تا بهترین تیم فوتبال قشم از هم پاشیده شود .

مدیرعامل باشگاه سهیلی جوان قشم در تشریح انصراف این تیم از لیگ برتر استان ، گفت : باشگاه سهیلی جوان قشم درمدت چندین سال فعالیت ورزشی خود با مشکلات و رنج و گرفتاری فراوان و با بودجه مردمی اداره می شد .

وی افزود : این تیم بصورت منظم و مداوم در لیگ های شهرستان و استانی شرکت نمود و با توجه به این مشکلات همیشه جز تیمهای برتر مسابقات قرار می گرفت و باعث شور و شوق مردم و جوانان و هواداران شهرستان می شد .

علی تاخره ادامه داد : کمکهای مردمی و جیب شخصی هم تا زمانی جوابگو می باشد و با این اوضاع و احوال اقتصادی و مخارج سنگین ورزشی اداره باشگاه و تیمداری را برهر کسی دشوار کرده و قادر به ادامه نمی باشد.

وی نبود ورزشگاه مناسب برای میزبانی در جزیره قشم یکی دیگر از مشکلان عنوان کرد و افزود : باشگاه سهیلی در طول مدت چندین سال در لیگ برتر همیشه تیم مهمان بوده و هیچگاه نتوانست به آرزوی دیرینه جوانان و مردم روستایش که بازی کردن این تیم و میزبانی در زمین و استادیوم خصوصی باشگاهش برسد.

تاخره ادامه داد : نبود زمین تمرین مناسب نزدیک به روستا ما را مجبور میکرد برای تمرین هر روز دست به دامان روستاهای همجوار باشیم و یک زمین چمن مصنوعی قشم و حدود ۳۰ تیم و مدارس فوتبال جوابگوی شهرستان نمی باشد که چه برسد به اینکه بخواهد تیم سهیلی هم ساپورت کند.

مدیرعامل باشگاه سهیلی جوان قشم تصریح کرد : با مشورتی که با شورا و بزرگان روستا داشتیم تصمیم بر انصراف از لیگ برتر استان گرفتیم و تا زمانی که ورزشگاه خصوصی روستا افتتاح نگردد قصد هیچ نوع تیم داری را نداریم.

باشگاه سهیلی جوان قشم تاکنون در استان هرمزگان موفق به کسب افتخارات متعددی شده است که در این راستا می‌توان به نایب قهرمانی لیگ برتر فوتبال جوانان در سال ۸۹، قهرمان رده فوتبال امید در سال ۷۵ و راهیابی به لیگ کشوری، قهرمانی مسابقات فوتبال بزرگسالان بخش‌های هرمزگان در سال ۷۳، قهرمان مسابقات فوتبال بزرگسالان زیرگروه استان سال ۷۳ و راهیابی به مسابقات لیگ برتر هرمزگان، قهرمانی رده بزرگسالان مسابقات روستایی استان سال ۸۹ و راهیابی به مسابقات روستایی کشور، قهرمان رده بزرگسالان لیگ برتر استان در سال ۹۱ و نماینده ایران در رقابت‌های اسکیت دختران کاپ آزاد کره جنوبی که در آن ۴۲ تیم از ۱۸ کشور دنیا حضور داشتند.

لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=75258

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123