بالا

خطرناک ترین مهدکودک جهان + عکس

وقتی وارد پارک کروکودیل های در جزیره قشم می شوید ابتدای با مهدکودک خطرناک ترین حیوانات جهان روبرو خواهید شد  . زنی کارآفرین و کارشناس در رشته جانورشنا ...

وقتی وارد پارک کروکودیل های در جزیره قشم می شوید ابتدای با مهدکودک خطرناک ترین حیوانات جهان روبرو خواهید شد  .

زنی کارآفرین و کارشناس در رشته جانورشناسی به همراه مردی پرتلاش و دلسوز مهدکودکی را در مزرعه نوپک قشم زده اند که با همه مهد کودک ها متفاومت است ، مکانی پرشور و هیجان انگیز که اگر کوچکترین اشتباه کنید غذای مهد کودکی ها خواهند شد .

کروکودیل ها مزرعه نوپک قشم بعد اینکه سه ماه در تخم می مانند تحت مراقبت های ویژه سر از تخم بیرون می آورند و در ابتدایی ترین روزهای زندگی خود در مهدکودک نوپک آموزش مهارت زندگی می بینند .

این مهد کودک شامل نو آموزانی است که به راحتی می توانند اجزایی بدن یک انسان یا حیوان بزرگ تر از خود را قطع و ببلعند .

اوایل مهرماه سال جاری شش کروکودیل تازه متولد شده به مهدکودک مزرعه کروکودیل های قشم اضافه شده است که درنهایت  بچه‌کروکودیل‌ها در این مزرعه بزرگ می‌شوند و در زمان مناسب به باغ وحش‌ها و مراکز حیات وحش کشور و همچنین جهت صادرات به خارج از کشور عرضه می‌شود.

بچه کروکودیل ها برای اولین بار در خاورمیانه در مزرعه پرورش کروکودیل جزیره هنگام از تخم بیرون آمدند ، چندی بعد از جزیره هنگام به شهر سوزا و بعد و از چندسال به جاده قشم – درگهان نقل مکان کردند تا دوران تکامل و بالغ شدن خود را در این مکان سپری کنند .

مهدکودک پارک کروکودیل های قشم شرایط سنی متفاوتی دارد آنجا فقط کروکودیل های یک سال می توانند در آن محدوده باشند و هیچ کروکودیلی بالا تر از این سن حق حضور در محوطه مهدکودک را ندارد .

هر کروکدیل ماده بین ۲۰ تا ۶۰ تخم می گذارد و بیش از ۶۰ درصد از تخم ها در صورت نگه داری در شرایط مناسب بعد از ۳ ماه به نوزاد تبدیل می شود .

لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=75300

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123