بالا

خدمات دهی شبانه روزی گروهی جهادی قشم به مردم زلزله زده کرمانشاه + تصاویر

فرمانده ناحیه مفاومت بسیج سپاه قشم گفت :گروه جهادی شهید غلامشاه ذاکری شبانه روزی به مردم زلزله زده سه روستای یاران ، زرده بالا و پایین کرمانشاه خدمات دهی می کنند .

سرهنگ رحمت الله دهقانی ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم در گفتگوی تلفنی با پایگاه خبری قشم آزاد با اشاره به کمک های گروه جهادی این شهرستان به مردم کرمانشاه گفت: گروه  جهادی شهید غلامشاه ذاکری قشم بعد از شناسایی و بازدید از مشکلات روستای یاران ، زرده بالا و پایین شروع به خدمات رسانی به این مناطق کرده است .

وی به خدمات پزشکی ارائه شده در این مناطق اشاره کرد و افزود : با اعزام پزشک به این مناطق بیش از ۲۰۴۰ بیمار ویزیت رایگان و از خدمات پزشکی بهرمند شده اند .

فرمانده ناحیه مقاومت قشم نصب ۱۸ سرویس بهداشتی سیار ،ساخت یک سرویس بهداشتی و حمام درروستای داراب ، توزیع ۲۲ وسایل گرمایشی ، توزیع ۵۳ مخزن سوخت ،توزیع ۲۰۶۴تخته پتو ،توزیع ۳۱۸۰۰ لیتر سوخت ،ساخت ۱۳۸ سکوی کانکس ثابت ، توزیع ۲۰۰ چادر،نصب ۲۱۰ کانکس اهدایی ،پیگیری اتصال انشعاب آب و برق محل اسکان موقت روستای زرده از جمله مهمترین کارهای گروه جهادی در این روستاها بوده است .

وی سرکشی از ۵۰۰ خانواده های آسیب دیده را یکی دیگر از برنامه های این گروه جهادی عنوان و تصریح کرد : با دیدار با خانواده ها و برگزاری جلسات با شورای اسلامی روستاهای زرده و
یاران مشکلات آنها بررسی شد .

گروه جهادی شهید غلامشاه ذاکری از ۲۶ آذر اعزام و از ۲۸ آذر در شهرستان دالاهو بخش ریجاب استقرار یافته اند که روستاهای زرده بالا وزرده پایین و یاران را تحت پوشش عمرانی ، فرهنگی و توزیع اقلام مورد نیاز قرار داده است.

تصاویر خدمات دهی گروه جهادی قشم به مردم کرمانشاه 

 

لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=75644

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123