بالا

حلیت، ضرورت همه ملل و همه ادیان است

حجت الاسلام والمسلمین مهدوی مهر، ریاست محترم جامعه المصطفی العالمیه مشهد مقدس در بازدید از اداره کل غذا، دارو و استاندارد قشم در خصوص نقش ارزنده این ا ...

حجت الاسلام والمسلمین مهدوی مهر، ریاست محترم جامعه المصطفی العالمیه مشهد مقدس در بازدید از اداره کل غذا، دارو و استاندارد قشم در خصوص نقش ارزنده این اداره کل در بخش حلال،چنین عنوان کرد: مبحث حلال در دین اسلام یک بخش کلیدی و مهم است و به جهت تطابق با شعارهای نظام، نیاز به توجه و تلاش بیشتری دارد، که در دو بخش معنوی و اقتصادی برای کشور موثر خواهد بود.
نماینده جامعه المصطفی العالمیه در کشور عمان با اشاره به ظرفیت های موجود در بازار کشورهای همسایه، چنین ادامه داد: با توجه به ظرفیت سازی که در منطقه آزاد قشم به همت این اداره کل به انجام رسیده و سابقه تجربه ای چندین ساله در کارنامه دارد، نیاز است این خدمات و تلاش ها به کل دنیا تعمیم داده شود.
حجت الاسلام والمسلمین مهدوی مهر افزود: روآوری مردم به مباحث حلال در کشورهای اروپایی و آمریکایی در عصر حاضر بیانگر دریافت اهمیت موضوع حلیت در جهان بوده و فرصت خوبی برای ورود کشور ما به بازارهای جهانی است. کار ارزشمندی که توسط این اداره کل در حال انجام است می تواند به کمک علاقمندان به مکتب امام (ره) و آرمان های جمهوری اسلامی ایران در سراسر جهان، تبلیغ و ترویج شود.
خبرنگار؛ معصومه مشار

لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=75622

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123