بالا

حلقه گم شده مسئولین قشم در فضای مجازی

بیش از ۷۰% مردم ایران بطور مستقیم به اینترنت دسترسی دارن و به صراحت میشه گفت هیچکس وجود نداره که روزش رو بدون ارتباط مستقیم یا غیر مستقیم با فضای مجاز ...

  • بیش از ۷۰% مردم ایران بطور مستقیم به اینترنت دسترسی دارن و به صراحت میشه گفت هیچکس وجود نداره که روزش رو بدون ارتباط مستقیم یا غیر مستقیم با فضای مجازی بگذرونه؛ این وسط یه عده هم هستن که دائما تو فضای مجازی زندگی میکنن اما الان قصد ندارم مزاحم زندگی شون بشم.
    فرصت و تهدیدهای فضا مجازی بسته به سن، جنس، قشر، موقعیت شغلی و یا اجتماعی افراد جامعه متغیره و همه میدونیم که ارتباط توی فضای مجازی دو طرفه است؛ به قول سعدی که میگه ” کمال همنشین در من اثر کرد” هر مخاطب به طور قطع تحت تاثیر افرادی قرار میگیره که با سواد رسانه ای بالا، هوشمندانه این فضا رو مدیریت می کنن.
    امروز ضریب نفوذ فضای مجازی به حدی بالاست که کارشناسان معتقدن به کمک شبکه های اجتماعی میشه رفتار و عملکرد یک جامعه رو تغییر داد، فروش یه محصول خاص رو بیشتر کرد و به طور خلاصه فعالیت های دنیای واقعی رو از طریق شبکه های اجتماعی مدیریت کرد. شاید به همین دلیله که خیلی از مسئولین و چهره های سیاسی و یا فرهنگی کشور تو شبکه های مختلفی مثل توییتر، اینیستاگرام، فیس بوک، تلگرام و… صفحه شخصی دارن. عده ای شون بواسطه ی مشغله و وقت کمی که دارن اداره کردن صفحاتشون رو به مدیران قابل اعتمادی واگذار کردن، عده ای ترجیح میدن هرچند کم اما مستقیما خودشون پست بذارن و با مخاطب ارتباط برقرار کنن و یه سری هم هستن که صفحاتشون در حد یه خبرگزاری اداره میشه که بهشون خسته نباشید میگیم؛ خدا قوت پهلوون!
    به هر جهت مهم اینه که در مرحله اول تو فضای مجازی حضور دارن و اینکه مواضع و یا پستهاشون چقدر با اهداف انقلاب همخوانی داره در مرحله ی بعد قرار می گیره؛ نفْس این حضور قابل تقدیره. با توجه به اینکه از نظر رهبر معظم انقلاب اهمیت فضای مجازی به اندازه اهمیت انقلاب اسلامیه و خودشون هم بسیجی وار تو این صحنه ایفای نقش میکنن چقدر خوب میشه توی قشم هم قدری بیشتر تو این عرصه کار بشه و هر مسئول صفحه شخصی خودش رو داشته باشه. همین جا از تمام مسئولینی که در حال حاضر شخصاً تو این فضا حضور دارن و برای مردم پل ارتباط شخصی قرار دادن تشکر می کنیم.رداقشم
لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=74656

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123