بالا

جوان چینی در قشم شیعه شد

حجت الاسلام احمد غلامی با بیان این خبر افزود : جی یانگ که مدتی است در جزیره قشم زندگی می کند پس از تحقیق درباره دین مبین اسلام و در آستانه شبهای قدر ت ...

حجت الاسلام احمد غلامی با بیان این خبر افزود : جی یانگ که مدتی است در جزیره قشم زندگی می کند پس از تحقیق درباره دین مبین اسلام و در آستانه شبهای قدر تصمیم گرفت به خداوند یگانه و پیامبر اسلام ایمان بیاورد که پس از تشریفات شرعی و انتخاب نام امیر علی به دین اسلام مشرف شد.
این جوان چینی علت مسلمان شدن خود را آداب و مکارم اخلاقی متعالی دین اسلام عنوان نمود و اظهار داشت : در کشور ایران اسلام واقعی را می توان احساس کرد و مردم ایران که دارای تمدنی قدیمی هستند بهترین دین را نیز برای خود انتخاب کرده اند.
امیر علی ( جى یانگ ) برای اولین بار در مراسمات شب قدر جزیره قشم حضور یافت و احساس خود را حسی جدید و متفاوت از گذشته عنوان کرد و گفت احساس می کنم بار دیگر متولد شده ام.
قبل از این نیز خانم اینام کیسو بانوی ۲۶ ساله مسیحی اهل کامرون در سفری که به جزیره قشم داشت با حضور در دفتر امام جمعه این شهرستان و انجام تشریفات شرعی و انتخاب نام فاطمه به دین اسلام و مذهب تشییع مشرف شده بود.

لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=74528

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123