بالا

انتخاب اعضای جدید موسسه بازرگانان عالی توسعه تجارت قشم برای خدمت سه ساله

موسسه بازرگانان عالی توسعه تجارت قشم سومین دوره فعالیت خود را از امروز با انتخاب یعقوب سفاری به عنوان رئیس هیات مدیره، داود بلالی در سمت نایب رئیس،عبدالله اسلامي به عنوان مديرعامل این مجموعه برای یک دوره سه ساله آغاز کرد.

موسسه بازرگانان عالی توسعه تجارت قشم سومین دوره فعالیت خود را از امروز با انتخاب یعقوب سفاری به عنوان رئیس هیات مدیره، داود بلالی در سمت نایب رئیس،عبدالله اسلامی به عنوان مدیرعامل این مجموعه برای یک دوره سه ساله آغاز کرد.

سومین دوره مجمع عمومی عادی بازرگانان ۱۹ اردیبهشت ۹۶ با مشارکت ۲۵۰ تن از بازرگانان و تجار فعال حقیقی و حقوقی جزیره قشم با هدف انتخاب اعضای هیأت مدیره و بازرس جدید برگزار شد و با رای بالای شرکت کنندگان اعضای جدید این مجموعه مهم اقتصادی قشم انتخاب شدند.
جلسه ی تودیع نمایندگان پیشین موسسه بازرگانان عالی توسعه تجارت قشم و همچنین معارفه اعضا جدید امروز برگزار شد و براساس آرای شمارش شده به ترتیب یعقوب سفاری به سمت رئیس هیأت مدیره، داود بلالی به سمت نائب رئیس،عبدالله اسلامی به سمت مدیرعامل برای سال های ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۹ انتخاب شدند.
شایان ذکر است که در جلسه رای گیری اردیبهشت ماه امسال، هفت عضوهیات مدیره، دو عضو علی البدل و یک بازرس این مجموعه به ترتیب آقایان عبدالله اسلامی، داود بلالی، سید محمد مهدی پیرزنده، محمد پاکروان، یعقوب سفاری، احمد مدبری و عبدالله معتمد قشمی با بیشترین آرا به عنوان هیات مدیره این موسسه برای یک دوره سه ساله انتخاب شدند.
با رای تجار و بازرگانان واز میان دو نامزد در بخش بازرس این موسسه هم محمد طیب ناصری این عنوان را از آن خود کرده بود.
موسسه بازرگانان عالی توسعه تجارت از سال ۱۳۹۱ کار خود را در منطقه آزاد قشم آغاز کرده و با دو هزار کارت صادره بازرگانی و حدود ۶۰۰ کارت بازرگانی فعال، یکی از بخش های بزرگ و با اهمیت حوزه اقتصادی قشم محسوب می شود که بیشترین حجم سرمایه و سرمایه گذرای در جزیره قشم متعلق به اعضای این موسسه است.
بیشتر اعضای هیات مدیره سومین دور انتخابات موسسه بازرگانان عالی توسعه تجارت قشم در دور دوم نیز عضو هیات مدیره بودند که در دوره پایان یافته اقداماتی همچون حل و فصل اختلافات بازرگانان و ناخدایان، تخفیف ۲۰ و ۱۰ درصدی در واردات کالا به اسکله بهمن قشم، برگزاری مجمع عمومی سالیانه و انتخاب بازرس، حل موضوعات متعدد در شماره گذاری و کمک به بازرگانان، رسیدگی به درخواست های متعدد بازرگانان و فعالان در بخش تجارت و بازرگانی و حمل ونقل را انجام دادند.
پیگیری مسائل عمرانی و تاسیساتی اسکله های کاوه و بهمن، دریافت زمین مناسب برای احداث برج اداری بازرگانان در سایت سمن قشم و تشکیل حدود ۱۷۰ جلسه با مدیران ارشد سازمان منطقه آزاد قشم و دیگر ادارات و نهادها از دیگر اقدامات هیات مدیره دور دوم فعالیت موسسه عالی توسعه تجارت قشم بود.
در مراسم انتخاب اعضای جدید موسسه بازرگانان عالی توسعه تجارت قشم، از خدمات اعضای دوره دوم با اهدای لوح و هدایا تجلیل شد.
تنظیم خبر: محمد خان احمدلو
@qeshmeazad

لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=74677

۲ نظر در “انتخاب اعضای جدید موسسه بازرگانان عالی توسعه تجارت قشم برای خدمت سه ساله”

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123