بالا

امام جمعه قشم: ایران حامی مردم مظلوم نیجریه است / فرزند شیخ زکزاکی :۹۰ درصد از مسلمانان نیجریه مقلد امام خامنه ای هستند

حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار ، امام جمعه شهرستان قشم در دیدار با خانواده شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر مسلمانان نیجریه اظهار کرد: شیخ زکزاکی که خود را از ...

حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار ، امام جمعه شهرستان قشم در دیدار با خانواده شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر مسلمانان نیجریه اظهار کرد: شیخ زکزاکی که خود را از شاگردان مکتب امام(ره) و انقلاب می داند، عالمی مجاهد، انقلابی و مدافع مردم و ارزش های اسلامی است.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران نمازگزاران جمعه در قشم همواره حمایت و پشتیبانی خود را از مردم مظلوم نیجریه اعلام کرده و برای بهبود شیخ زکزاکی به درگاه خداوند دعا می کنند.

جوکار با بیان اینکه حضرت زهرا(س) وقتی دیدند حق اسلام و مسلمین ضایع می شود، از مسلمانان دفاع نمود، تصریح کرد: کاری که این عالم در دفاع از مردم مظلوم و ارزش های اسلامی انجام می دهد همان کاری است که در تاریخ توسط حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها پایه گذاری شد.

وی افزود: افتخار جمهوری اسلامی ایران حمایت از مظلومان است و با وجود مشکل آفرینی های دنیای استکبار هر روز قدرتمندتر شده و امروز در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی قرار دارد.

امام جمعه شهرستان قشم با اظهار اینکه نتایج پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سایر کشورها تجلی خواهد یافت، گفت: صبح پیروزی نزدیک است و ملت های نیجریه، فلسطین، یمن و بحرین نیز به پیروزی می رسند چرا که پیروزی از آن حزب الله می باشد.

۹۰ درصد از مسلمانان نیجریه مقلد امام خامنه ای هستند

فرزند شیخ ابراهیم زکزاکی ، رهبر جنبش اسلامی نیجریه در این دیدار ، حال جسمی شیخ زکزاکی را نامساعد عنوان و اظهار کرد: شیخ زکزاکی یک چشم خود را از دست داده و چشم دیگر ایشان نیز وضعیت نامطلوبی دارد که از تمامی مسلمانان جهان می خواهیم برای ایشان دعا کنند.

وی با اشاره به امتناع دولت نیجریه از اجرای حکم آزادی شیخ زکزاکی، تصریح کرد: بی قانونی و عدم پایبندی حکومت نیجریه به قوانین را می توان عامل عدم اجرای حکم صادره از سوی دادگاه نیجریه دانست.

نصیبه زکزاکی با بیان اینکه حکومت نیجریه سعی دارد کشتار و ظلمی که در حق مردم کشور صورت می گیرد را مسکوت نگه دارد، گفت: از رسانه ها می خواهیم حکومت نیجریه را با آگاه نمودن مردم جهان نسبت به کشتارها تحت فشار قرار دهند و انتظار است جامعه بین المللی، همچون جمهوری اسلامی ایران پشتیبان مظلومان جهان باشند.

زکزاکی با ابراز رضایت از تظاهرات ملت ایران و خطابه ائمه جمعه در حمایت از شیخ زکزاکی و مردم مظلوم نیجریه، افزود: مردم نیجریه ایران اسلامی را پشتیبان و حامی خود می دانند و علاقه خاصی به امام خمینی(ره) و امام خامنه ای(مدظله العالی) دارند.

وی تاکید کرد: مردم نیجریه خود را فرزند انقلاب اسلامی ایران می دانند و هیچگاه در مقابله با ظلم و استکبار از پای نخواهند نشست.

فرزند شیخ زکزاکی ادامه داد: تظاهرات مردم نیجریه در حمایت از شیخ زکزاکی همچنان ادامه دارد و دعای مسلمین و حمایت های جمهوری اسلامی ایران موجب دلگرمی ما می باشد.

نصیبه زکزاکی تصریح کرد : ۹۰ درصد از مسلمانان نیجریه مقلد امام خامنه ای هستند و عکس امام خمینی و امام خامنه ای در تمامی جلسات و مراسمات آنان وجود دارد.

 

لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=75870

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123