بالا

اعزام گروه جهادی قشم به کرمانشاه + تصاویر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم از اعزام گروه جهادی 14 نفره این شهرستان به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه خبر داد.

سرهنگ رحمت الله دهقانی ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم در گفت‌و گوی تلفنی با پایگاه خبری قشم آزاد ، اظهار کرد:  گروه ۱۴ نفره شهید غلامشاه ذاکری قشم با هدف عمرانی ، تاسیسات ، سازندگی و کمک به مردم مناطق زلزله‌زده غرب کشور اعزام شدند.

وی افزود : این گروه جهادی که شامل یک روحانی ، برق کار ، بنا و کانکس ساز است که در راستای بازسازی ۳ روستای زرده بالا و پایین و یاران به مدت ۱۴ روز در این مناطق خدمات دهی خواهند کرد .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم با اشاره به خدمات ارائه شده به مناطق زلزله زده گفت : تاکنون خدماتی همچون اسکان اضطراری و موقت ، کانکس اهدایی مردم ، ساخت ۱۶ سرویس بهداشتی ، اعزام تیم پزشکی و ویزیت رایگان بیش از ۲ هزار نفر ، سرکشی از مدرسه و خانه بهداشت بوده است .

وی بیان کرد : زلزله زدگان نیاز زیادی به خدمات رسانی دارند که در تلاش هستیم به سهم خود جهت رفاه و رفع مشکلات آنها خدمات رسانی مطلوبی انجام دهیم .

دهقانی به اعزام اقلام مورد نیاز به کرمانشاه توسط مردم قشم اشاره و تصریح کرد : با یاری مردم ،بازاریان شهرهای قشم درگهان و لافت مقدار قابل توجهی از اقلام مورد نیاز شامل انواع  البسه ، مواد غذایی ، پتو و وسایل گرمایشی تحویل پایگاه های بسیج شد که این محموله در اولین روزه های حادثه به استان کرمانشاه ارسال و توزیع شد .

لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=75585

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123