بالا

اسکلت ۲۰۰ ساختمان مسکن مهر هرمز درحال نابودی/ نا امیدی جوانان نگین خلیج فارس از دولت تدبیر وامید

بی توجهی و کوتاهی مسولان برای رفع یکی از بزرگترین مشکلات جوانان منجربه نابودی اسکلت ۲۰۰ واحد مسکن مهر در جزیره هرمز می شود.

به گزارش پایگاه خبری قشم آزاد ؛ قشم آزاد: با گذشت چندین سال از آغاز ساخت واحد مسکن مهر در جزیره هرمز اسکلت این ساختمان ها زیر نم و شرجی و بی توجهی مسولان در حال تخریب و نابودی می باشد .
پروژه ۲۰۰ واحدی مسکن مهر در نگین خلیج فارس در حالی استارت خورد که جوانان جزیره هرمز انتظار داشتند بعد از گذشت ۲تا۳ سال با پرداخت تسهیلات ۷٫۵ میلیون تومان صاحب خانه شوند اما این هزینه ها کم کم بیشتر و بیشتر شد و با گران شدن مصالح هزینه متقاضیان چند برابر شد .
پیگیریهای ضعیف و مدیریت نادرست مسولان در این جزیره تنها امید جوانان این مرز و بوم را به نابودی کشاند تا نه تنها جوانان جزیره هرمز صاحب منزل نشوند بلکه هزینه های بر آنها تحمیل شود .
با این رویه و پیگیری های ضعیف مسولان و مدیرعامل تعاونی مسکن مهر هرمز به نظر میرسد اسکلت ۲۰۰ مسکن مهر این جزیره که به حال خود رها شده احتمال تخریب این ساختمان ها با توجه به مسکوت ماندن این پروژه و با شرجی بودن و نمکی بودن خاک جزیره هرمز با زنگ زدگی و پوسیدگی آهن آلات بزودی شاهد تخریب این اسکلت این منازل خواهیم بود .

شنیده های تایید شده حکایت از آن دارد که یکی از مشکلات اصلی این پروژه نداشتن خط اعتباری بانک مسکن است اما این عمل نشان از ضعف مدیر عامل تعاونی مسکن مهر هرمز است که نتوانسته است اقساط وام منازل را آزاد کنند.

با توجه به اینکه زمین های جزیره هرمز در مسیر لغزش و رشد گنبد نمکی قرار دارد این تسکلت ها عمر مفید خود را از دست داده اند و نمی توانند منازل ایمنی برای جونان هرمز باشد .
هرمز جزیره ای بیضی‌شکل و گنبد نمکی در خلیج فارس و در ۸ کیلومتری بندرعباس است ، این جزیره را به علت موقعیت جغرافیایی آن و مجاورت با تنگه هرمز، کلید خلیج فارس می‌دانند.

لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=74652

۲ نظر در “اسکلت ۲۰۰ ساختمان مسکن مهر هرمز درحال نابودی/ نا امیدی جوانان نگین خلیج فارس از دولت تدبیر وامید”

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123