بالا

ارائه خدمات درمانی جدید به خانواده های شهدا و ایثارگران جزیره قشم

نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قشم از ارائه خدمات درمانی و پاراکلینیک جدید برای خانواده شهدا و ایثارگران در جزیره قشم خبر داد. محمد امین ...

نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قشم از ارائه خدمات درمانی و پاراکلینیک جدید برای خانواده شهدا و ایثارگران در جزیره قشم خبر داد.
محمد امین ذاکری با بیان این خبر افزود : از ابتدای مهرماه سال جاری بیمه تکمیلی بنیاد شهید از طریق بیمه دی انجام می شود که با توجه به انعقاد قرار داد با مراکز درمانی جدید خانواده شهدا و ایثارگران در جزیره قشم می توانند از خدمات درمانی بیشتری استفاده نمایند.
وی ادامه داد : درمانگاه تخصصی شهید دارا از مراکز جدید و مجهز جزیره قشم است که علاوه بر حضور متخصصین مختلف خدمات پاراکلینیک و داروخانه را نیز به مراجعین ارائه می دهد که با موافقت رئیس درمانگاه جناب آقای دکتر بادبرین برای خدمات دهی به خانواده های ایثارگر ، انعقاد قرار داد با بیمه تکمیلی انجام گرفته و خانواده های تحت پوشش بنیاد شهید می توانند از کلیه خدمات این مرکز به صورت رایگان استفاده نمایند.
بر اساس گفته های ذاکری بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم نیز از دیگر مراکز تحت پوشش بیمه تکمیلی بنیاد شهید است که با انعقاد قرار داد بیمه دی و دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان کلیه خدمات بستری و پاراکلینیک را بصورت رایگان برای خانواده های تحت پوشش ارائه می کند.
نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران یادآور شد : مطب دکتر محمد رضا اسلامی ، آزمایشگاه دکتر جعفری و داروخانه شبانه روزی دکتر آهنگ نیز از قبل به ارائه خدمات درمانی خانواده شهدا و ایثارگران مبادرت داشتند و مرکز فیزوتراپی آوا نیز بزودی با انعقاد قرار داد در خدمت این قشر عزیز خواهند بود.
ذاکری در پایان خاطر نشان کرد امورات بیمه درمانی خانواده های ایثار که تحت پوشش بنیاد هستند بصورت پایه با بیمه سلامت و بصورت تکمیلی از طریق بیمه دی انجام می شود لذا اگر خانواده های ایثارگر در مراکز غیر طرف قرارداد هزینه هایی را پرداخت نمایند می توانند با ارائه صورت هزینه به بیمه دی نسبت به دریافت هزینه های پرداختی اقدام و در صورت داشتن هر سئوال یا مشکل به نمایندگی بنیاد شهید قشم واقع در ناحیه مقاومت مراجعه نمایند.

لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=75575

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123