بالا

احقاق حقوق ملت، مهم ترین مولفه رضایتمندی مردم است

فرماندار شهرستان قشم گفت: اجرای عدالت و احقاق حقوق شهروندان از موثرترین مولفه های رضایتمندی و جلب اعتماد و همراهی مردم است. علیرضانصری بیان کرد: برای ...

فرماندار شهرستان قشم گفت: اجرای عدالت و احقاق حقوق شهروندان از موثرترین مولفه های رضایتمندی و جلب اعتماد و همراهی مردم است.

علیرضانصری بیان کرد: برای اجرای عدالت باید تا سر حد جان پیش رفت. او از حضرت امام علی علیه السلام به عنوان نمونه روشن تعهد به اجرای عدالت و احقاق حقوق مردم نام برد که شهادتش نتیجه اجرای عدالت و تلاش برای بازگرداندن حقوق مردم بود.

فرماندارقشم با بیان اینکه تامین امنیت و اجرای عدالت دارای وجوه گسترده است، سایر دستگاه ها را در این زمینه دارای مسوولیت دانست.

اونهادینه کردن سیستم شور و مشورت در تصمیم گیری ها، بهره گیری از روش های علمی و مشاوره های قضائی، آگاه شدن مردم از حقوق شهروندی، مسوولیت های اجتماعی و وظایف دستگاه ها را گامی در جهت تامین امنیت، عدالت و پیشگیری از جرائم و کاهش پرونده ها عنوان کرد.

علیرضا نصری در آئین تکریم و معارفه دادستان پیشین و جدید شهرستان قشم، عملکرد دستگاه قضایی در رسیدگی سریع به پرونده ها را مثبت ارزیابی و از همکاری و تلاش های مجموعه دادگستری و دادستانی در بر قراری نظم و امنیت تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، در آئین تکریم و معارفه دادستان پیشین و جدید شهرستان قشم که با حضور حجت الاسلام والمسلمین اکبری رئیس دادگستری هرمزگان، علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم، حجه الاسلام و المسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرستان، مسوولین اداری نظامی و معتمدین، مشایخ قشم برگزار شد، از خدمات فرزاد سالاری در مدت مسوولیت در شهرستان قشم تقدیر و با قرائت حکم رئیس قوه قضائیه، رضا صفایی به سمت دادستان شهرستان قشم معرفی شد.

لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=75241

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123