بالا

آرزو داشتم دخترم را در لباس عروس ببینم

مادر دانش آموز جان باخته حاجی آبادی در مراسم تشییع و خاکسپاری این دانش آموز گفت: آرزو داشتم دخترم را در لباس عروس ببینم.

مراسم تشییع و خاکسپاری دانش آموزی حاجی آبادی که در سانحه تصادف اتوبوس حامل دانش آموزان استان هرمزگان جان باخت با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و فرهنگیان شهرستان و خانواده مرحومه در روستای وکیل آباد حاجی آباد برگزار شد.

خانم حسن زاده مدیر مدرسه پروین اعتصامی حاجی آباد در حاشیه مراسم تشییع و خاکسپاری دانش آموز نخبه حاجی آبادی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار فرهنگ کده ، اظهار کرد: شیدا امانی دانش آموزی نمونه، خوش اخلاق، باحجاب و عضو شورای مدرسه بود.

وی با اشاره به خصوصیات شیدا ،افزود: همیشه به موقع نماز می خواند و صوت خوبی در قرائت قرآن و اذان داشت و حائز رتبه برتر قرائت قرآن استانی و ممتاز در زمینه نهج البلاغه بود.

 

مدیر مدرسه پروین اعتصامی حاجی آباد در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه چرا ساعت اعزام دانش آموز شب بود، گفت: هیچ گونه اطلاعی از حرکت شبانه نداشیم چون مسئولان استانی تصمیم گیرنده زمان حرکت اتوبوس بودند و ما اختیاری نداشتیم.

حسن زاده بیان کرد: ۱۴ نفر از حاجی آباد به اردوی ملی فرزانگان اعزام شده بودند که ۲ نفر در اتوبوس حادثه دیده بودند.

وی خاطر نشان کرد: یکی از دانش آموزان دیگر که همراه شیدا بود از ناحیه سر آسیب دیده و هنوز بستری است.

مادر شیدا امانی در حاشیه مراسم تشییع و خاکسپاری گفت: ۵ فرزند دارم که دو فرزندم را ۸ سال گذشته از دست دادم شیدا سومین فرزندم در راه علم شهید شد.

 

این مادر مرحومه بیان کرد: دخترم جایگزین یکی از دانش آموزان انصرافی از اردو بود با وجود مخالفت زیاد پدرش اما شیدا اینقدر اصرار و ذوق رفتن به شیراز داشت که بلاخره پدرش رضایت داد.

وی گفت: شیدا امسال به پایه نهم می رفت و ۱۵ سال داشت و آخرین فرزندم بود آرزو داشتم دخترم را در لباس عروس ببینم.

لینک کوتاه به مطلب : http://www.qeshmeazad.ir/?p=75049

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

باما دیده شوید

Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123